Szczegóły premiery anime „Great Pretender”

Wit Studio na oficjalnej stronie serialu anime „Great Pretender” zamieściło dziś pakiet informacji dotyczących premiery tego tytułu oraz teaser. Przedstawiono tam obsadę, zespół produkcyjny oraz datę premiery.

Data premiery anime planowana jest na lipiec. Na początku będzie transmitowane w bloku programowym +Ultra w Fuji TV. „Great Pretender” będzie można znaleźć również na platformie streamingowej Netflix. Tytuł będzie dostępny na całym Świecie, natomiast w pierwszej kolejności zostanie udostępniony użytkownikom z Japonii.

Głosy postaciom użyczą:

  • Chiaki Kobayashi jako Makoto Edamura
  • Junichi Suwabe jako Laurent Thierry
  • Natsumi Fujiwara jako Abigail Jones
  • Mie Sonozaki jako Paula Dickins

Reżyserem jest Hiro Kabarugi (91 Days, Onitsu no Reitetsu), projektem postaci zajmuje się Yoshiyuki Sadamoto ( Neon Genesis Evangelion), scenariusz Ryota Furusawa ( Confidenceman JP). Produkcja powstaje w Wit Studio, które jest odpowiedzialne między innymi za „Attack on Titan”.

„Great Pretender” to komediowo-kryminalna historia, przedstawiająca trudy bycia oszustem. Makoto Edamura jest podobno największym oszustem w Japonii. Razem ze swoim partnerem, Kudo, próbują oszukać Francuza w Asakusa, ale zamiast tego niespodziewanie sami zostają okantowani. Okazuje się, że to Laurent Thierry – człowiek kontrolujący mafię. 

„Great Pretender” będzie miało dwa sezony, w sumie 23 odcinki.

"Greater Pretender" okładka