PATRONAT: Baltikon 2014

Miło nam poinformować, że AnimeDream ma przyjemność objąć patronatem konwent „Baltikon”!

Konwent Mangi i Fantastyki Baltikon to największa, cykliczna impreza o tematyce fantastycznej i popkulturalnej na Pomorzu. Impreza organizowana jest przez Stowarzyszenie Edukacji bez Granic oraz Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Sopocie, a partnerują nam między innymi: Gdański Klub Fantastyki, Maginarium.pl , Stowarzyszenie Tribrony, KN Integra, Pracownia Gedeona, Agares Dremel Project, Gdańskie Stowarzyszenie Fantastyki `Alkor`, Wakou Rockband, Insania.

Konwent skierowany jest do młodzieży w wieku gimnazjalnym i licealnym oraz dorosłych. Poprzednia edycja przyciągnęła ponad 800 uczestników z całej Polski, dla których przygotowaliśmy blisko 450 godzin atrakcji trwających łącznie podczas jednego, wyjątkowego weekendu.

Tegoroczna, czwarta już, edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 13-14 września 2014r. w budynku Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. W programie oczekiwać można różnorodnych atrakcji takich jak prelekcje, panele dyskusyjne, spotkania z gośćmi ze światów literatury, popkultury, czy internetu. Nie zabraknie też nagród w licznych konkursach i turniejach. Program został skupiony w blokach programowych: Mangi i Anime, Naukowym, RPG, Planszówkowym, LARPowym, eSportowym oraz wielu innych.

Wydarzenie ma charakter zamknięty – warunkiem wstępu jest zakup wejściówki. Koszt przy akredytacji internetowej wynosić będzie 30 lub 40 zł. (bilety będą sprzedawane w 2 pulach: tańszej i droższej) a w dniu imprezy 45 zł.

Życzymy fantastycznej imprezy! Do zobaczenia!

Organizatorzy Baltikon.

https://www.facebook.com/events/1383647958584841/?fref=ts