Kakushigoto – Zwiastun i informacje

W sieci pojawił się zwiastun nowego komediowego anime Kakushigoto, którego premiera przewidziana jest na 2 kwietnia. Ujawniono w nim oprawę graficzną oraz można usłyszeć Hiroshi Kamiya, który podkłada głos głównemu bohaterowi.

Zwiastun Kakushigoto

Kakushi Goto, główny bohater, z zawodu jest mangaką. Jego specjalizacją są mangi dosyć wulgarne i na pewno przeznaczone dla starszych odbiorców. Do tego, jest ojcem Hime, która uczęszcza do czwartej klasy podstawowej. Jest ona jego oczkiem w głowie i chce być dla niej jak najlepszym tatą. Jednak jest jedna rzecz, którą chce przed nią ukryć… jego praca. Czy gdyby się dowiedziała, że tworzy on mangi dla dorosłych to by go znienawidziła? Kakushigoto to historia pełna rodzinnej miłości, wzruszających scen z dużo dozą humoru.

Anime jest ekranizacją mangi autorstwa Koji Kumeta, która wydawana jest w Weekly Shonen Magazine. Studiem odpowiedzialnym za tą produkcję jest Ajiado Animation Works. Reżyserią zajmie się Yuta Murano, a scenariuszem Takashi Aoshima. Nad projektem postaci będzie czuwać Shuhei Yamamoto.

W Kakushigoto usłyszymy głosy Hiroshi Kamiya, jako głównego bohatera Kakushi Goto. Natomiast głosu córki, Hime udzieli Rie Takahashi

anime Kakushigoto