"Aquarion" od Anime Gate

Już 14 maja pojawi się w sprzedaży nowa pozycja od Anime Gate. Tym razem jest to anime \”Aquarion\” reżyserii Shoji Kawamoriego.

Jedenaście lat temu naszą planetę zaatakowały Anioły Ciemności – tajemnicze istoty zstępujące z nieba i pochłaniające ludzi, by żywić się ich energią. Jedyną linią obrony przed bezwzględnym wrogiem są Wybrańcy Mocy, grupa młodych, wyjątkowych ludzi, dysponujących nadzwyczajnymi zdolnościami. Tylko oni są w stanie stawić czoła najeźdźcom, zasiadając za sterami potężnego Aquariona, humanoidalnego robota, pozostawionego przez legendarnych mieszkańców Atlantydy.
\”Aquarion\” to pełna akcji seria należąca do gatunku zwanego \”wielkie roboty\”, jednego z najbardziej uwielbianych przez fanów na całym świece rodzajów anime. Za stworzenie tej serii odpowiedzialny jest jeden z najwybitniejszych twórców tego gatunku – Shoji Kawamori, spod którego ręki wyszły takie przełomowe hity anime z wielkimi robotami w rolach głównych, jak: \”Macross Plus\” czy \”Vision of Escaflowne\”. Niewątpliwym atutem tej serii jest także przepiękna muzyka Yoko Kanno (m.in.: \”Macross Plus\”, \”Cowboy Bebop\”, \”GITS SAC\”), której niezwykły talent oraz niepowtarzalne aranżacje i wyjątkowy styl, zapewniły jej ogromną popularność wśród milionów fanów na całym świecie. Drogi widzu, jeśli nigdy jeszcze nie miałeś okazji zasmakować w anime z gatunku \”wielkich robotów\”, ta seria dostarczy Ci niepowtarzalnych wrażeń!