Akatsukiss #2 i Česary #2 od Studio JG

Na stronie magazynu \”Otaku\” (http://www.otaku.pl) pojawiły się zapowiedzi nowych tytułów. Już 20 lutego na naszym rynku ukażą się dwie pozycje wydane przez Studio JG – drugi tom \”*Česarego*\” oraz \”*Akatsukissa*\”. Do tego ostatniego dołączona jest pierwsza część komiksu \”*NOTES, czyli tajemne sprawki małej żyrafki*\”. Oba tomiki można już zamawiać w sklepiku, na stronie wydawnictwa. Osoby, które nie posiadają pierwszych części mogą zakupić zestaw \”Akatsukiss\” tom 1 i 2 oraz \”Česary\” tom 1 i 2 w promocyjnej cenie 32 zł za komplet.

*Česary #2*
Co starszy pan znajdzie w betoniarce? Czy Česary poniesie śmierć w Wenecji? Na te pytania postara się odpowiedzieć tom drugi \”Česarego\”. Wewnątrz znajdziecie także skandaliczne video z przeszłości Rafaela-liczne wzloty i upadki młodego aniołka okraszone wątkiem erotycznym. Swoje pięć minut ma tu też Święty Pamięci – pomnik, który okazuje się nikczemnym porywaczem… Jednak czy nie są to tylko pozory…? Smaczku doda historii obecność uczulonego na ludzi Ismaela, jak zwykle niefrasobliwego Eliasa oraz surykatki szkolącej prawdziwe anioły. W tej, przypuszczalnie przedostatniej, części \”Česarego\” autorka zwraca się ku logicznej fabule i ponownie miesza mrok z humorem, dobro ze złem i masonerię z żelkami lukrecjowymi.

*Akatsukiss #2*
Nowa twarz i nowe kłopoty w organizacji Akatsuki. W napiętej atmosferze nawet zwykła sprzeczka może przerodzić się w pojedynek na śmierć i życie. TA sprzeczka nie była zwykła. Sasuke i Naruto wyruszają na przeszpiegi, ale napotykają potężnego przeciwnika. Tymczasem Tsunade zaczyna wcielać w życie własny plan uporania się z kłopotliwymi sąsiadami… Do drugiego tomu \”Akatsukiss\” została dołączona pierwsza część komiksu: * NOTES, czyli tajemne sprawki małej żyrafki #1 *Dzień ów gniewu się nachyla, gdy w proch wieki zetrze chwila… Light Yagami rozpoczyna sąd nad światem przestępczym i tworzenie lepszej, świetlanej przyszłości. Nie przeszkodzi mu policja. Ani FBI. Ani IPN. Ani L. Ani żaden inny emocjonalny popapraniec. Jeżeli tylko znajdzie Life Note. Jeżeli.